ÚDRŽBA ZELENĚ

Nabízíme mimo samotné realizace také záruční i pozáruční servis. Údržba zeleně je neméně důležitá jako samotná realizace. Její zanedbání může mít nevratné důsledky, které mohou poškodit konečný výsledek zahradnického snažení.

Provádíme celoroční i jednorázovou údržbu zeleně. Udržujeme jakékoli plochy zeleně – soukromé i veřejné plochy včetně koupacích jezírek. Postaráme se i ty, které nebyly zrealizovány naší firmou.

Poskytujeme také údržbu firemních areálů a veřejných prostranství pro městské či obecní úřady.

Pomáháme s údržbou mnoha soukromých zahrad. Jednodušší práce si provádějí zákazníci sami a jednorázovou odbornou údržbu zajistíme my.

Rozsah a druh prací je určen dle přání klienta. Našim přídavkem je odborná spolupráce ve stanovení optimální a efektivní technologie.

Ceny za tyto práce se převážně odvíjí od cen stanovených v katalogu popisů a směrných cen stavebních prací ÚRS Praha – Plochy a úprava území a Rekultivace. Tyto ceny jsou orientační.

Každému vážnému zájemci předem spočítáme nezávaznou nabídku dle vzájemně odsouhlaseného rozsahu.

Prostřednictvím našich subdodavatelských firem umíme zajistit realizyce sadových úprav tzv. „na klíč“ a to včetně realizace závlah, arboristiky , air-spade.

Vlastníme moderní a široký strojový park se kterým umíme realizovat zakázky i ve stížených podmínkách, provádíme hydroosev, frézování pařezů, chemická ošetření , hnojení …atd.

V našem areálu máme trvalkou zásobu rostlin ( stromů keřů a trvalek ) , substrátů, mulče , hnojiv , různých druhů kamenů a dlažeb , betonových výrobků , štěrků a drceného kameniva, abychom mohli rychle a včas zajistit realizaci našich zakázek .