DIKÉ ZAHRADY s.r.o.

Jsme česká zahradnická firma působící v oboru sadovnictví a krajinářství již od roku 1992. Naše působnost je převážně na území Libereckého, Středočeského a Královéhradeckého kraje. Nicméně zakázky jsme schopny realizovat po celé České republice i v zahraničí.

Naší náplní práce je poskytování služeb v oblasti projektování sadových úprav, sadovnických realizací a následné údržby. Služby nabízíme tzv. “na klíč” a nebo konkrétně dle požadavků klienta.

Specializací naší firmy je architektura zahrad, veřejná zeleň, okrasná a koupací jezírka, střešní zahrady, zahradní stavby či komunikace. Veškeré služby, které provádíme, děláme se vší zodpovědností, ve vztahu k poctivému řemeslu, naší tradici a budoucnosti.

Jsme dlouholetými členy profesních svazů a odborných organizací jako je Svaz zakládání a údržby zeleně (SZÚZ), Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu (SZKT), Mezinárodní asociace zahradnických firem (ELCA) zabývající se realizacemi sadových úprav. Jsme také součástí dalších odborných sekcí pro koupací jezírka jako je Asociace biobazénů a jezírek (ABAJ) a realizátorů střešních zahrad (ZeS).

Nejen tato členství nás zavazují k poctivé a příkladné práci, díky které dosahujeme našich výsledků, jež získaly řadu ocenění.

Naše ocenění

Uvádíme zde ocenění, která jsme získali v různých soutěžích. Další fotografie našich realizací si můžete prohlédnout v referencích.

Soutěž Zelená střecha roku 2014

cena za inovaci
v kategorii zelená střecha na rodinném domě

2. místo
v kategorii zelená střecha na rodinném domě

Soutěž Hledáme TOP aqua zařízení 2014 - pořádaná Asociací bazénů a saun ČR (ABAS)

Koupací jezírko hotel Antonie Frýdlant

 

zvláštní cena
za mimořádný návrh, technické řešení a realizaci

3. místo
v kategorii koupaliště, koupací jezírka s přírodní úpravou vody

Soutěž Park a zahrada 2008

3. místo
se zahradou v Kolovratech

čestné uznání
za realizaci veřejné zeleně v Rovensku pod Troskami

Soutěž Park a zahrada 2005

3. místo
se zahradou v Proseči u Jablonce nad Nisou