SOUKROMÉ ZAHRADY​

Zahrady, které realizujeme jsou „šité na míru“ konkrétnímu zákazníkovi. Styl zahrad je různý, protože každá lokalita je něčím specifická a nehodí se do ní cokoli. Snažíme se respektovat prostředí.

Naší metou je být mezi firmami, které inspirují a které drží úroveň současné zahradnické tvorby. Důkazem toho jsou kromě výsledků naší práce i různá ocenění, která jsme v průběhu let získali na různých soutěžích.

Kam dnes klasická zahrada směřuje

Zahrada u rodinného domu se v posledních letech vrací k širší nabídce svých možností. Klasická okrasná zahrada se pomalu vytrácí, i když v jsou případy, kde si ji zákazníci žádají a mají k tomu své oprávněné důvody.

Většina zahrad, které jsme v posledních letech realizovali splňují nejen požadovaný estetický dojem, ale nabízí také velmi rozličné využití. V zahradách vytváříme prostor pro děti, bylinkové koutky, oddychová zákoutí, vodní prvky nebo také moderní vyvýšené záhony s užitkovými plodinami. Ukázky zahrad naleznete v naší fotogalerii.

V rodinné zahradě nemohou chybět ani ovocné dřeviny. Dnešní nabídka a sortiment ve stromových školkách nabízí řadu méně známých užitkových a ovocných dřevin, které jsou stejně atraktivní jako ty běžně používané.

Naše realizované zahrady téměř vždy něco takového mají. Svým zákazníkům můžeme nabídnout velký sortiment, který sami vlastníme nebo můžeme nabídnout opravdu bohatý výběr rostlin. Neboť vlastníme vše, co k naší práci potřebujeme a také díky spolupráci se školkařskou partnerskou firmou Diké spol. s. r. o., která nás zásobuje řadou zajímavých a nevšedních druhů okrasných i užitkových rostlin.

Měli byste také rádi svoji okrasnou zahradu? Pro inspiraci si určitě doporučujeme prohlédnout fotografie našich hotových realizací.